O NAS

EL-BUD PSB

PSB Mrówka to sieć sklepów wchodząca w skład Grupy PSB, największej i najszybciej rozwijającej się sieci hurtownii materiałów budowlanych oraz sklepów sektora dom i ogród. Sklepy takie jak PSB Mrówka EL-BUD Sanok umożliwiają klientom detalicznym zakup różnorodnych materiałów budowlanych, remontowych, wykończeniowych oraz akcesoriów ogrodowych w jednym miejscu. Pierwsze sklepy powstały w 2002 roku. Od tego czasu sieć prężnie i systematycznie rozwija się, zwiększając liczbę placówek, a także poszerzając asortyment o nowe produkty. Na terenie kraju PSB Mrówka działa głównie w miastach powiatowych oraz w miejscowościach gminnych. Otwarcie PSB Mrówki EL-BUD Sanok nastąpiło 4.12.2021 roku i od tego czasu stale rozwijamy sie i poszerzamy naszą ofertę.

 

Kompleksowe inwestycje budowlano-remontowe

PSB Mrówka EL-BUD Sanok to nowoczesny market z sieci PSB Mrówka należącej do sektora dom i ogród. Można w nim nabyć towary niezbędne do remontu oraz utrzymania domów i ogrodów. Priorytetem jest najwyższa jakość produktów, którą gwarantują renomowani producenci artykułów wyposażenia i dekoracji wnętrz, materiałów budowlanych i narzędzi. W PSB Mrówka EL-BUD Sanok można kupić materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe czy akcesoria do urządzenia domu bez względu na etap inwestycji. Potrzebne produkty znajdą tu osoby poszukujące materiałów wykończeniowych (m.in materiały do posadzek, ścian, sufitów, podłóg, farby), niezbędne produkty do poprowadzenia instalacji hydraulicznych, elektrycznych, a także akcesoria do urządzenia wnętrz. Skorzystanie z oferty to dobre rozwiązanie dla majsterkowiczów, którzy szukają najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych do wykorzystania w swoich domach, mieszkaniach, a także ich otoczeniu.

 

Dbałość o otoczenie swojego domu

Już wkrótce przedstawimy Państwu naszą ofertę dotyczącą kompleksowego zadbania  zarówno o dom jak i o  ogród.  W naszej ofercie znajdą się specjalistyczne narzędzia ogrodowe, które pomogą w prowadzeniu wszelkich prac związanych z aranżacją ogrodu, a także pielęgnacją roślin. Szeroki wybór produktów, sprzętu i akcesoriów ogrodowych pochodzących od renomowanych producentów pozwoli na sprawne wykonywanie prac wokół domu, by teren był zawsze uporządkowany oraz odpowiednio zagospodarowany.Bardzo duży wybór narzędzi ogrodowych oraz dodatkowych akcesoriów sprawi, że bez względu na preferencje dotyczące wykorzystanej technologii oraz zamierzonego efektu można  będzie dobrać takie materiały, które dobrze się sprawdzą i będą służyć długie lata.